İptal ve Ertelemeler

İptal ve Ertelemeler

 

Semaver Kumpanya, hava koşulları ya da izleyici ve çalışanları etkileyebilecek durumlar, sağlık sorunları ve benzeri durumlarda etkinlikleri  iptal edebilir veya erteleyebilir. Bir etkinlik, iptal edildiğinde uygulanacak prosedür oyun atölyesi tarafından belirlenir ve duyurulur. Eğer etkinliğiniz iptal edilirse, uygulanacak prosedür konusunda sosyal medyadan, internet sitesinden veya Semaver Kumpanya’dan (+90 212 585 59 35) bilgi alabilirsiniz.

İptallerde Semaver Kumpanya, size bilet bedelini geri ödeyecektir. Bir etkinliğin yeri veya tarihi değiştirildiği takdirde, bilet bedelinin iadesi konusunda belirli sınırlamalar getirebilmektedir. Bu konuya ilişkin tam ve detaylı bilgi için lütfen bizimle temas kurunuz.

İptal ve ertelemelerde Semaver Kumpanya ile irtibata geçmek müşterilerimizin sorumluluğundadır. Buna rağmen, sizlere kolaylık sağlamak amacıyla Semaver Kumpanya Müşteri Hizmetleri bilet satın alırken veya semaverkumpanya.com'a üye olurken bize bildirilen telefon numarası veya e-mail adresi ile bilet sahiplerine ulaşmaya çalışırlar. Bilet alırken veya semaverkumpanya.com'a üye olurken sağlayacağınız telefon numarası, gösterilerin ertelenme ve iptali gibi durumlarda sizlere ulaşmamızı kolaylaştıracaktır.

Geri ödemeler konusunda Semaver Kumpanya tarafından belirlenen son iade talebi tarihlerine ve diğer talimatlara uymak müşterilerimizin sorumluluğundadır. Bir gösterinin ertelenmesi veya iptal edilmesi durumunda gösteri Semaver Kumpanya geri ödeme şartları konusunda bazı sınırlandırmalar getirebilir. 

Oyun iptalı ve ertelemeler dışında satın alınan biletler kesindir ve iadesizdir. Semaver Kumpanya bilet iadesi ve değişikliği yapmamaktadır. 

 

 

Filters
Sort
display